Calipso Yacht
czarter jachtu motorowego

Oferujemy czarter jachtu motorowego w pełni wyposażonego. Zapewni komfort podróżowania i wypoczynku dla 4-6 osób.

Zobacz więcej

Calipso 23

calipso23rys

Calipso 23 wykonywana jest z laminatów poliestrowo-szklanych, wzmacnianych pianką. Konstrukcja jachtu motorowego i składa się z czterech części: skorupy kadłuba i pokładu oraz podsufitki i denników. Kadłub z pokładem połączony został przez laminowanie i nitowanie. Zewnętrzna warstwa skorup wykonana została z żelkotu. Dodatkowo powierzchnia wewnętrzna została zabezpieczona przed wodą topkotem. Pionowa dziobnica, wysoka, dobrze przeszklona nadbudówka oraz rząd trzech okienek wzdłuż burt zapewniających dobre oświetlenie wnętrza.

Obszerny kokpit wyposażony jest w wygodny fotel, a dodatkowo szeroka platforma kąpielowa na rufie to najbardziej charakterystyczne elementy wyglądu zewnętrznego jachtu Calipso 23. Na jacht motorowy wchodzić można od przodu, przez obniżony półtrap w kształcie kaczego dziobu lub od rufy przez platformę kąpielową. Nad kokpitem, na stalowym stelażu zamontowano sztywny dach osłaniający jego wnętrze.

Dodatkowo jacht motorowy Calipso 23 spełnia następujące warunki:

– ciężar dostosowany został tak by umożliwić transport łodzi na dwuosiowej przyczepie podłodziowej (ok. 1800 kg )
– szerokość jachtu motorowego umożliwi transport bez dodatkowych zezwoleń (2,80 m)
– Jacht został skonstruowany z możliwością zastosowania silnika stacjonarnego lub przyczepnego
– wysokość stania w kokpicie sterówki oraz wnętrzu jachtu
– dziobowa i rufowa koja do spania i dodatkowo dinieta w saloniku
– możliwość zastosowania okna panoramicznego w kokpicie
– w standardzie laminowana łazienka z możliwością montażu prysznica oraz zastosowaniu WC
– zanurzenie tylko 25 cm oraz podnoszony silnik doczepny umożliwia cumowanie rufą do bindug.

W ofercie mamy również jacht Calipso 750 oraz bardzo szybką łódź motorową Calipso 550. Najnowsze artykuły na temat naszych jachtów są dostępne w Aktualnościach. Sprawdź jak zrecenzowane zostały nasze jednostki pływające oraz gdzie możliwy jest ich czarter.

Interesuje Cię czarter jachtu motorowego? Skontaktuj się z nami i zerknij w zakładkę czarter. Zapraszamy również do galerii zdjęć, w których można zobaczyć nasz jacht. Staraliśmy się złapać każdy szczegół jednostki Calipso23 by pokazać urok tej łodzi motorowej. Zobacz nasz jacht motorowy od środka dzięki fotorelacji z jego wnętrza, poniżej spacer w 360&bull z jachtu Calipso 23.