Calipso Yacht
Produkcja jachtów

Oferujemy w pełni wyposażone jachty motorowe Calipso 750 oraz Calipso 23 zapewniają komfort podróżowania i wypoczynku dla 4-6 osób.

O nas

Stocznia Calipso Yacht zapraszam do zapoznania się z informacjami o nas. Stocznia swoją działalność rozpoczęła w 2009 roku, od produkcji jachtu typu houseboat Calipso750. Po wyprodukowaniu ok. 60 egzemplarzy tego jachtu motorowego zdobyliśmy doświadczenie w zakresie  zarządzania firmą oraz technologią produkcji łodzi motorowych i jachtów.

Główną cechą naszych produktów jest wysoka jakość użytych materiałów oraz dokładne i staranne wykonanie każdego z elementu. Cechami, które wyróżniają nasze jednostki pływające są: doskonałe właściwości nautyczne oraz komfort użytkowania.

W 2011 na bazie doświadczeń powstała nowa wersja jachtu motorowego – Calipso 23. Jacht ten jest kontynuacją wcześniejszego modelu Calipso 750.

Dodatkowo ta łódź motorowa spełnia następujące warunki:

– ciężar ma umożliwić transport łodzi na dwuosiowej przyczepie podłodziowej (ok. 1800 kg )

– szerokość umożliwi transport bez dodatkowych zezwoleń ( 2 ,80m)

– możliwość zastosowania silnika stacjonarnego lub przyczepnego

– wysokość stania w kokpicie sterówki oraz wnętrzu jachtu

– dziobowa i rufowa koja do spania i dodatkowo dinieta w saloniku

– możliwość zastosowania okna panoramicznego w kokpicie

– w standardzie laminowana łazienka z możliwością montażu prysznica oraz zastosowaniu WC

– zanurzenie tylko 25 cm oraz podnoszony silnik doczepny umożliwia cumowanie rufą do bindug.

Rok 2015 jest równie owocny dla nas, ponieważ do naszej oferty dołączy kolejna jednostka pływająca łódź motorowa – Calipso 550. Więcej o niej można znaleźć w zakładce poświęconej wyłączniej tej łodzi – tutaj.